Beyonce jest fleksitarianką

19 marca, 2018
beyonce

To mój wniosek, po jej oficjalnym ogłoszeniu, że po raz kolejny przechodzi na dietę całkiem roślinną na 22 dni. Beyonce jest fleksi!

Na 44 dni do wielkiego festiwalu muzycznego jaki odbywa się na kalifornijskiej pustyni ogłosiła, że staje się weganką. I to razem z mężem zmienią swoje menu. Ich dieta, w pełni roślinna, będzie trwać 22 dni. To nie pierwszy raz kiedy Beyonce i JAY-Z stają się wege.

?Zakończyli wyzwanie z większym zrozumieniem potężnych korzyści żywienia roślinnego. Ludzie zaczęli mówić im, że ich skóra ma ten blask. A kto nie lubi, gdy mówi mu się, że wygląda wspaniale?? – opisywał dla magazynu PEOPLE w 2015 roku Marco Borges, trener piosenkarki i twórca wyzwania dietetycznego na 22 dni.

Beyonce wrzuciła nawet na Instagrama jedno ze swoich nowych dań śniadaniowych. To oryginalnie wyglądający tost z awokado.

W sumie szkoda, że dieta roślinna gwiazdy trwa tylko 22 dni. Ale skoro powtarza ją co pewien czas, w sumie od 2013 roku, to może oznaczać, że fleksitariańskie podejście Jej służy.

Zdjęcia z kurczakiem z Jej Facebooka z sesji z 2015 roku.


Cześć, mam na imię Paweł

Z wykształcenia jestem magistrem biologii i dziennikarzem. Od 2016 roku mówię również o sobie: fleksitarianin. Trochę to wyszło z przypadku, kiedy natknąłem się na ten termin gdzieś w sieci. Nagle okazało się, że przez całe życie pasowałem do definicji, której nie znałem.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą dotyczącą ograniczenia jedzenia mięsa, bo wiem, że nie jest to łatwy temat. Codziennie szukam kulinarnych inspiracji i śledzę rozwój naukowej wiedzy o dietach, żywieniu i ochronie środowiska naturalnego.


Kontakt

Polub moje kanały

Polityka prywatności

Blog prowadzony przez HUB OF SOLUTIONS PAWEŁ MARCINIAK ulica Szronowa 24/5 60-375 Poznań
Numer NIP 7811770149 Numer REGON 301463721