Chris Hemsworth przestał jeść mięso z powodu pocałunku?

14 lipca, 2022
Chris Hemsworth przestał jeść mięso z powodu pocałunku 1

To w sumie głupie, a może to typowa marketingowa zagrywka. Ale to też kolejny news, który wzbudza ogólnoświatową dyskusję w tym temacie. Jak donoszą media aktor Chris Hemsworth, przed nakręceniem sceny pocałunku z gwiazdą filmu ?Thor? Natalie Portman przestał jeść mięso z powodu pocałunku? Natalie jest weganką!

Okazuje się, że Thor jest fleksi? Tak jakby. Choć w sumie chodzi o aktora Chrisa Hemswortha, który wciela się w rolę Thora w najnowszym filmie. Grająca z Nim Natalie Portman w jednym z wywiadów radiowych w brytyjskiej rozgłośni powiedziała:

?Tego ranka, w dniu, w którym mieliśmy scenę pocałunku, Chris nie jadł mięsa, ponieważ ja jestem weganką? ? powiedziała Portman o Chris’ie.

Dodała: ?On je się mięso co pół godziny? po prostu był uprzejmy?.

Według cytowanego przez CNN trenera Hemsworth może nie spożywać pełnego posiłku mięsnego co pół godziny, ale je 10 posiłków dziennie, około 4500 kalorii, aby utrzymać masywną sylwetkę Boga Piorunów.

To oczywiście myślenie schematyczne, bo jest wielu bezmięsnych kulturystów. Aktor jest jednak typowo amerykańskim przykładem, więc trudno się spodziewać bardziej mądrego podejścia do życia, w tym diety. Mimo wszystko, mam nadzieję, że wywołany przez Niego szum w mediach, sprawi, że w internetowych wyszukiwarkach więcej będzie wspominania wegańskich kulturystów.

Przykładem może być choćby Adam Kuncicki, z którym jakiś czas temu rozmawiałem właśnie o tym lepszym, bo zdrowym dla nas i planety, podejściu do kulturystyki!
Pełen wywiad tutaj: Weganizm i kulturystyka, czyli życie Adama Kuncickiego – Fleksitarianizm.pl


Cześć, mam na imię Paweł

Z wykształcenia jestem magistrem biologii i dziennikarzem. Od 2016 roku mówię również o sobie: fleksitarianin. Trochę to wyszło z przypadku, kiedy natknąłem się na ten termin gdzieś w sieci. Nagle okazało się, że przez całe życie pasowałem do definicji, której nie znałem.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą dotyczącą ograniczenia jedzenia mięsa, bo wiem, że nie jest to łatwy temat. Codziennie szukam kulinarnych inspiracji i śledzę rozwój naukowej wiedzy o dietach, żywieniu i ochronie środowiska naturalnego.


Kontakt

Polub moje kanały

Polityka prywatności

Blog prowadzony przez HUB OF SOLUTIONS PAWEŁ MARCINIAK ulica Szronowa 24/5 60-375 Poznań
Numer NIP 7811770149 Numer REGON 301463721