Nagi facet i warzywa

10 lutego, 2021

Zdrowe ciało i warzywniak to dwa elementy, które zostały połączone w ciekawym artystycznym wydarzeniu. Brytyjski kanał All 4 pokazał malowanie ciała trenera personalnego w warzywny motyw.

W brytyjskim warzywniaku rozebrał się do rosołu Ashley Lewis. 27-letni trener personalny poddany został eksperymentowi z pędzlem, przez mistrzynię świata w malowaniu ciał Carolyn Roper.

Pierwsza próba przy straganie z warzywami okazała się nieudana. Zimno, wiatr i możliwe opady deszczu przerwały artystyczny performance. Ale w zamkniętym sklepie udało się stworzyć coś niesamowitego. Zobaczcie jak klienci reagowali na takie dzieło!

Moim zdaniem to ciekawy pomysł na promocję zdrowego odżywiania. A jak Wam się wydaje?


Cześć, mam na imię Paweł

Z wykształcenia jestem magistrem biologii i dziennikarzem. Od 2016 roku mówię również o sobie: fleksitarianin. Trochę to wyszło z przypadku, kiedy natknąłem się na ten termin gdzieś w sieci. Nagle okazało się, że przez całe życie pasowałem do definicji, której nie znałem.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą dotyczącą ograniczenia jedzenia mięsa, bo wiem, że nie jest to łatwy temat. Codziennie szukam kulinarnych inspiracji i śledzę rozwój naukowej wiedzy o dietach, żywieniu i ochronie środowiska naturalnego.


Kontakt

Polub moje kanały

Polityka prywatności

Blog prowadzony przez HUB OF SOLUTIONS PAWEŁ MARCINIAK ulica Szronowa 24/5 60-375 Poznań
Numer NIP 7811770149 Numer REGON 301463721