Zelazo-w-diecie-bezmiesnej-1-1280x683.jpg

Paweł14 lutego, 2021

Będziesz miał anemię! A co z żelazem? – słyszał to chyba każdy, kto postanowił ograniczyć spożywanie mięsa albo ostatecznie się z nim rozstać. No właśnie! Żelazo? Nasze babcie zawsze twierdziły, że trzeba jeść wątróbkę, bo to dobre dla zdrowia. Czy wegetarianie skazani są zatem na anemię? Przyjrzyjmy się temu dokładniej.Paweł10 lutego, 2021

Zdrowe ciało i warzywniak to dwa elementy, które zostały połączone w ciekawym artystycznym wydarzeniu. Brytyjski kanał All 4 pokazał malowanie ciała trenera personalnego w warzywny motyw.


Las-Vegans-wizaulizacja.jpg

Paweł26 listopada, 2020

Takie wpisy tworzę rzadko. Bo rzadko zdarza się, że newsem jest historia firmy stworzonej przez informatyków, którzy rzucili pracę, by produkować czekoladę bean to bar, czyli od ziarna do tabliczki. Bez półproduktów i ulepszaczy. Dla mnie to smaczny hit. A do tego, każdy z Was może włączyć się w ich nowy projekt i być inwestorem tego nietypowego, zdrowego biznesu.


Fit-jablecznik-1-1280x683.jpg

Paweł26 października, 2020

Zwykle w podobnych przepisach dodaje się po szklance cukru do ciasta i po szklance do smażonych jabłek. Nie mówiąc już i cukrze w przepisie na budyń. Moim zdaniem jednak to ciasto, szczególnie po jednym dniu, smakuje na tyle ciekawie i jabłkowo, że nawet w tej wersji fit zaskakuje wielu osobom przyzwyczajonym do mega słodkich ciast.Cześć, mam na imię Paweł

Z wykształcenia jestem magistrem biologii i dziennikarzem. Od 2016 roku mówię również o sobie: fleksitarianin. Trochę to wyszło z przypadku, kiedy natknąłem się na ten termin gdzieś w sieci. Nagle okazało się, że przez całe życie pasowałem do definicji, której nie znałem.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą dotyczącą ograniczenia jedzenia mięsa, bo wiem, że nie jest to łatwy temat. Codziennie szukam kulinarnych inspiracji i śledzę rozwój naukowej wiedzy o dietach, żywieniu i ochronie środowiska naturalnego.


Kontakt

Polub moje kanały

Polityka prywatności

Blog prowadzony przez HUB OF SOLUTIONS PAWEŁ MARCINIAK ulica Szronowa 24/5 60-375 Poznań
Numer NIP 7811770149 Numer REGON 301463721